podsumowanie akcji - leonek

Dziękujemy wkręconym w pomaganie!

Dziękujemy wszystkiem „Wkręconym w pomaganie”, którzy w dniach trwania akcji odwiedzili salon firmy TRIGAR w Łodzi i przejechali odcinek testowy na trenażerze marki Tacx. Byliśmy bardzo blisko osiągnięcia założonego limitu 100 uczestników! Na szczęście z pomocą przyszli dzielni pracownicy łódzkiego oddziału i wykręcili kilka brakujących odcinków.

Słowa podziękowania kierujemy także dla tych, którzy nie mogli osobiście pojawić się w Łodzi, ale swoją cegiełkę dołożyli w postaci udostępnień informacji o akcji w mediach społecznościowych.

Zgodnie z regulaminem, za każdy przejazd odcinka testowego, firma TRIGAR (organizator i sponsor akcji) przekazał 50 PLN na leczenie małego Leona, co łącznie przełożyło się na kwotę 5000 PLN. Kwota ta została przelana w dniu 27.02.2023 roku na konto Fundacji Siepomaga. 

wykręconych złotówek
1 pln

(stan licznika z końca dnia 25.02.2023 r.)

Udało się!

Pod koniec lutego 2023 roku Leonek przyjął terapię genową. To pierwszy wielki krok w kierunku pokonania SMA. Pomimo zakończonej zbiórki na lek, nadal możecie wspierać maluszka.   

Zachęcamy do dokonywania wpłat na rehabilitację Leonka bezpośrednio na portalu siepomaga.pl. Pamiętaj, że każda złotówka ma znacznie!