partnerzy

TRIGAR Sp. z o.o. to właściciel największej w Polsce sieci wyspecjalizowanych salonów z produktami Garmin, Tacx i Aftershokz oraz sklepu internetowego www.trigar.pl.

Pierwszy w Polsce blog poświęcony serii zegarków Garmin Fenix.

Fundacja Siepomaga powstała by nieść pomoc dzieciom i ich rodzinom. Jej działalność opiera się na przekonaniu osób tworzących Fundację, że uniwersalne wartości, a w szczególności miłość bliźniego, obligują nas do niesienia pomocy osobom, którym los nie oszczędził cierpienia. Dlatego też Fundacja skupia się na wspieraniu finansowym chorych, dla których jedynym ratunkiem są kosztowne terapie i operacje oraz na propagowaniu idei niesienia pomocy bliźnim, jako moralnego obowiązku każdego człowieka.

Portal prezentujący aktualności ze świata GPS ze szczególnym ukierunkowaniem na dział wearables. 

Producent profesjonalnych strojów sportowych z wieloletnim doświadczeniem. Martombike powstał w 2004 roku, to właśnie dzięki doświadczeniu tak wielu sportowców wybiera odzież tej marki.

Z nieukrywaną radością informujemy, że do grona naszych partnerów dołączyła Szkoła Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Poznaniu. Blisko stu kadetów naprzemiennie będzie kręciło kilometry dla małej Zuzi na trenażerze Tacx Neo Bike. 

UKS TFP Mróz Jedynka Kórnik to polska grupa kolarska w Województwie Wielkopolskim, a dokładnie w miejscowości Kórnik. Grupę tworzą w większości zawodnicy kategorii U-23. Każdy z podopiecznych ma na swoim koncie tytuł Mistrza Kraju. Dodatkowo spora grupa zawodników może się pochwalić medalem Mistrzostw Europu bądź Świata.